Меню

Користувацька угода

Шановні покупці, відвідуючи сайт twlv.ua, ви погоджуєтеся із наступними умовами.

Загальні положення Користувацької угоди

 1. Використання матеріалів й сервісів інтернет-магазину twlv.ua регулюється нормами чинного законодавства України.
 2. Чинна Користувацька угода встановлює правила користування сайтом й здійснення покупки на сайті twlv.ua.
 3. Під час оформлення замовлення користувач автоматично приймає та зобов`язується дотримуватися усі умови чинної Угоди.
 4. Здійснити покупку на сайті twlv.ua може будь-яка фізична або юридична особа, готова прийняти та сплатити товар.
 5. Умови Угоди можуть оновлюватися та корегуватися, всі зміни автоматично будуть відбиватися на сайті twlv.ua.

Використання даних

Інформація, представлена на сайті, є власністю twlv.ua. Кожна товарна картка містить одне або кілька зображень відповідного товару і текстову інформацію про нього: опис, технічні характеристики, розміри та вартість. Забороняється змінювати матеріали, представлені на сайті twlv.ua, а також поширювати або демонструвати їх для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах заборонено.

Оформлення замовлення

 1. Аби оформити замовлення на сайті twlv.ua достатньо заповнити коротку реєстраційну форму, вказавши своє ім’я та контактний номер телефону.
 2. Оформлюючи замовлення на сайті twlv.ua, ви автоматично погоджуєтеся з тим, що надані вами дані під час заповнення реєстраційної форми (ПІБ, телефон, e-mail) будуть використовуватися для комунікаційних цілей інтернет-магазину twlv.ua, а саме: для формування власної клієнтської бази, інформування про стан вашого замовлення, розсилання новин та акційних пропозицій через електронну пошту й sms. Якщо ви не бажаєте отримувати sms-повідомлення та електронні повідомлення, повідомте про це нашому менеджеру. Ви також можете відмовитися від розсилки, надіславши відповідне письмо на електронну скриньку [email protected]. За таких умов ми зобов`язуємося виключити вашу адресу/телефон з розсилки.

Оплата товарів

 1. Ціна товару в інтернет-магазині twlv.ua вказується за одиницю (1 шт., 1 набір, 1 пакування...). Ціни на сайті вказані без урахування вартості доставлення.
 2. Оплата може бути здійснена безготівковим переказом коштів (після отримання рахунку-фактури на ваш e-mail), готівкою при отриманні товару (самовивезення або доставлення кур`єром), а також з допомогою інтернет-еквайрінгу.
 3. Ціна товару на сайті twlv.ua може бути змінена в односторонньому порядку в силу різних причин (коливання валютного курсу, зміна закупівельної вартості тощо).
 4. Інтернет-магазин має право надавати покупцеві бонуси й знижки на товар згідно з програмою лояльності постійного клієнта twlv.ua.
 5. Детальні умови замовлення товару і способи оплати вказані в розділі «Оплата та доставлення».

Повернення та обмін товару

 • Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживача», інтернет-магазин twlv.ua надає право обміняти або повернути товар, який ви придбали, протягом 14 днів з моменту купівлі. Повернення у цьому випадку можливо лише якщо:
  • - товар не був в експлуатації;
  • - повністю збережене оригінальне пакування, не порушено її зовнішній вигляд і цілісність. Правильне охайне розпакування картонного пакування її порушенням не є!
  • - в тому ж стані, що і на момент покупки (в справному технічному стані, без будь-яких механічних пошкоджень і дефектів);
  • - при наявності товарного/фіскального чека, отриманого під час придбання товару.
 • 5.2. Детальні умови повернення й обміну товару, що було придбано на сайті twlv.ua, читайте у розділі «Гарантія та повернення».

Конфіденційність і захист персональних даних

 1. Під час реєстрації на сайті twlv.ua, покупець надає наступну інформацію про себе: прізвище та ім`я, адресу доставлення товару і контактний телефон.
 2. Інтернет-магазин twlv.ua зобов`язується не розголошувати отриману від покупця інформацію стороннім особам і організаціям. Не вважається порушенням надання отриманої інформації третім особам, що діють на підставі договірних відносин з twlv.ua. В такому випадку «третіми особами» вважаються кур`єрські служби, які здійснюють адресне доставлення товару покупцеві.
 3. Інтернет-магазин twlv.ua використовує різні технології для збору і зберігання інформації, діючи при цьому в рамках законодавства України (докладніше про захист і обробці персональних даних)
 4. twlv.ua вправі використовувати технологію cookies, які не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

Зворотний зв`язок і коментарі

Залишаючи свій коментар на сайті twlv.ua, стежте за тим, щоб ваше «послання» не було шкідливим, наклепницьким, загрозливим, аби воно не ображало честі й гідності кого б то не було, а також будь-яким чином не порушувало чинне законодавство України. Інтернет-магазин twlv.ua не несе відповідальності за зміст повідомлень та коментарів, залишених користувачами сайту.