Меню

Оплата і доставка

Способи оплати

Оплата готівкою або карткою при отриманні замовлення в будь-якому магазині мережі TWLV, у відділенні «Нова Пошта».

Перед оплатою вам необхідно перевірити та оглянути замовлення.

При оплаті замовлення вартістю понад 5000 грн може знадобитися документ, що засвідчує особу.

Під час оплати замовлення карткою, обробка платежу відбувається на захищеній сторінці процесингової системи Liqpay, яка пройшла міжнародну сертифікацію. Це означає, що ваші конфіденційні дані не надходять до інтернет-магазину, їх обробка повністю захищена і ніхто, в тому числі наш інтернет-магазин, не може їх отримати.

Отримати замовлення, сплачене карткою, може лише клієнт, чиї ім'я і прізвище були вказані під час оформлення замовлення, тому під час отримання замовлення потрібно мати при собі документ, що засвідчує вашу особистість.

У разі повернення, кошти повертаються на ту ж карту, з якої проводилася оплата.

Після оформлення замовлення менеджер магазину відправить на вказану в замовленні email-адресу рахунок з реквізитами для оплати, за якими ви зможете оплатити замовлення в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми.

Відправка замовлення відбувається лише після зарахування коштів на рахунок магазину.

Способи доставки

Ви можете забрати замовлення в будь-якому магазині мережі TWLV. Адреси та графік роботи магазинів вказані на сторінці.

Доставлення здійснюється безплатно.

Ви можете замовити доставлення в будь-яке відділення компанії «Нова пошта» по всій Україні. Адреси та графік роботи відділень вказані на сайті «Нової пошти».

Вартість доставлення складає 100 грн. При замовленні на суму от 2000 грн, доставлення здійснюється безплатно.

Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням від «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної.

Замовлення буде безплатно зберігатися у відділенні протягом 5 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, воно повернеться в магазин.

Відстежити посилку ви можете на сайті «Нової пошти».

Обов'язково перевіряйте замовлення при отриманні

При отриманні замовлення необхідно перевірити товари в магазині або відділенні кур'єрської служби. У разі пошкодження пакування, неповного комплекту, недостачі або виявлення механічних пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт (претензію).

Підписуючи акт прийняття-передання ви підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність вашому замовленню, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товарів, їх комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину TWLV.

При оплаті замовлення вартістю понад 5000 грн може знадобитися документ, що засвідчує особу.