Меню

Wuesthof

Wuesthof — це величезна різноманітність кухонних ножів для різних продуктів, виготовлених за класичними стандартами німецької школи.

Wüsthof — це уособлення знаменитої німецької якості. Це бренд, який протягом двох століть виробляє зразкові, високоякісні та неймовірно довговічні кухонні ножі всіх можливих різновидів.

Все почалося у Золінгені, зі скромної майстерні, яка зараз перетворилася на величезну фабрику, а саме місто отримало символічну назву «місто ножів». Понад 300 працівників, сучасна робототехніка, неперевершені майстри своєї справи та фірмова німецька прискіпливість. Wüsthof пильно контролює кожний етап виробництва, щоб досягти неперевершених результатів.

Ножі Wüsthof зроблені з особливого сплаву хром-молібден-ванадієвої сталі. Він надає приборам додаткову міцність, стійкість до механічних пошкоджень, окиснення та корозії. Ножі Wüsthof вражають своєю гостротою завдяки технології заточування PEtec (Precision Edge Technology). Асортимент бренду пропонує десятки різновидів ножів: універсальні кухонні, для м’яса, для фруктів, овочів, устриць та інші.

Показати повністю

Колекції Wuesthof

Більше колекцій

Усі товари Wuesthof

Фільтри
За популярністю
  • За популярністю
  • За новизною
  • За ціною
  • За розміром знижки
По заданих параметрах нічого не знайдено
Очистіть фільтри і почніть спочатку
Більше товарів

Переглянуті товари